GrowJOB

Na našich akcích nedostanete kanapky s kaviárem a nebude sedět na kožených křesílkách v luxusních hotelech s mramorovou podlahou.

Za to si ale poslechnete řečníky, které pečlivě připravujeme, dozvíte se know how, které lze převést rovnou do praxe a uspokojíme vaši vášeň po vzdělávání.

Konference

Kritické myšlení a objektivita #krimyš

Kritické myšlení a objektivita #krimyš

1.3.2018 | Brno
https://konference.krimys.cz

Pokud lépe rozumíme tomu, jak věci skutečně fungují, dokážeme dělat lepší rozhodnutí a dosahovat zamýšlených výsledků. V době neomezeného přístupu k informacím, kdy se volně šíří lži a polopravdy je kritické myšlení klíčovou dovedností pro úspěch v práci i osobním životě.

WO.men - Začněme u sebe

WO.men - Začněme u sebe

9.4.2018 | Praha
http://konference-women.cz

Začněme u sebe. Pokud chceme změnit svět kolem sebe, musíme začít nejprve u sebe - vlastní sebevědomí, životní styl, osobní rozvoj, partnerské vztahy a efektivní komunikace. Konference od žen pro ženy.

Leadership Praha

Leadership Praha

24.5.2018 | Praha
http://leadership-praha.cz

Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků? Nejúspěšnější zástupci start-upů, korporací, neziskového sektoru, rodinných a svobodných firem každoročně přicházejí na Konferenci Leadership sdílet co nejvíce případových studií a „best practices“.

Osobní růst

Osobní růst

9.6.2018 | Ostrava
http://osobni-rust.com

Zorientovat se v nejnovějších trendech osobního růstu může být těžké. My pro vás máme ty nejaktuálnější informace vedoucí k efektivnějšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu na jednom pódiu. To vše prakticky a s respektováním ''evidence-based'' přístupu.

Další akce připravujeme
Aneta Drábková

marketing & events

tel.: +420 720 679 276
aneta.drabkova@growjob.com

Nicole Karráová

production

tel.: +420 725 356 369
nicole.karraova@growjob.com