ročně 10+ konferencí
více než 10 000 účastníků
více jak 4 roky působení
zaručeně inspirace

Kdo jsme?

Pořádáme konference, které jsou založeny na evidence-based přístupu a dlouholetých zkušeností řečníků. Naším posláním je, aby si účastníci z konferencí odnesli nástroje, které jim pomohou ke zvýšení kvality osobního i pracovního života.

Věnujeme se tématům pro firmy i jednotlivce, rozvíjíme české firmy a budujeme lepší společnost. Řečníky pečlivě vybíráme a připravujeme. Na konferenci se setkáte s účastníky, kteří sdílejí stejné hodnoty a díky tomu zažijete den plný inspirace, vzdělávání a networkingu.

Uspokojujeme vášeň po vzdělávání.

Naše konference

Osobní růst

27.01.2019 | Praha

8 přednášek od předních českých osobností v oboru time-managementu, osobního brandu, rozvoje kreativity či učení pozitivních návyků. Jednou z našich hlavních hodnot je evidence-based přístup (maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit).

Chci se rozvíjet

Osobní růst

06.04.2019 | Brno

7 přednášek od předních českých osobností v oboru time-managementu, osobního brandu, rozvoje kreativity či učení pozitivních návyků. Jednou z našich hlavních hodnot je evidence-based přístup (maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit).

Bude upřesněno

WO.men

25.04.2019 | Praha

Nikdo za nás nevybojuje naše “bitvy”. Je potřeba vzít život do vlastních rukou. Jak mít práci, která vás bude naplňovat? Jak jít za svým snem a proměnit ho ve skutečnost? Jak se naučit říkat ne? Jak získat odvahu žít podle sebe?

Načerpat girl power

LEADERSHIP Praha

26.09.2019 | Praha

Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků? Nejúspěšnější zástupci start-upů, korporací, neziskového sektoru, rodinných a svobodných firem každoročně přicházejí na Konferenci Leadership sdílet co nejvíce případových studií a „best practices“.

Chci být leader

Kritické myšlení #krimyš

28.11.2019 | Praha

Pokud lépe rozumíme tomu, jak věci skutečně fungují, dokážeme dělat lepší rozhodnutí a dosahovat zamýšlených výsledků. V době neomezeného přístupu k informacím, kdy se volně šíří lži a polopravdy je kritické myšlení klíčovou dovedností pro úspěch v práci i osobním životě.

Chci mít #krimyš

Další akce připravujeme

Evelína Hýlová
events
+420 775 975 866
evelina.hylova@growjob.com

Aneta Martinek
marketing & events
+420 720 679 276
aneta.martinek@growjob.com

Nicole Karráová
production
+420 725 356 369
nicole.karraova@growjob.com